Náš příběh

Jsme poskytovatel zdravotních služeb a již od roku 1998 našim klientům poskytujeme nelékařské zdravotní služby formou domácí zdravotní péče, ambulantní a domácí fyzioterapie – rehabilitace a ordinaci rehabilitačního lékaře.

 

Domácí zdravotní péči a domácí rehabilitaci poskytujeme na území okresu Mladá Boleslav. Kontaktní pracoviště domácí zdravotní péče najdete ve Veselé u Mnichova Hradiště a v Železném Brodě. Naše ambulantní pracoviště fyzioterapie – rehabilitace najdete v Mnichově Hradišti a obci Semčice.

Prostřednictvím Domácí zdravotní péče zajišťujeme našim klientům zdravotní služby a přinášíme jim možnost doléčení nebo dlouhodobého ošetřování v pohodlí svého vlastního prostředí. Tato péče ve spolupráci s rodinnými příslušníky a poskytovateli terénních sociálních služeb může nahradit pobyt na lůžkách následné nebo dlouhodobé péče („LDN“).

Naše Fyzioterapie – rehabilitace se zaměřuje především na řešení chronických potíží pohybového aparátu, funkčních pohybových potíží, nabízí služby orientované na péči o poúrazové a pooperační stavy, neurologická onemocnění. Nedílnou součástí jsou i služby dětským pacientům.

Domácí fyzioterapie – rehabilitace je určena především klientům, kteří z důvodů svého onemocnění, postižení, úrazu či operačního zákroku nemohou nebo nejsou schopni na naše ambulantní pracoviště docházet.

Dále na našich ambulantních zařízeních nabízíme regenerační služby, masáže, lymfoterapii (zdravotní i estetickou), suché uhličité koupele, andulační terapii.