Vyšlo vánoční číslo našeho zpravodaje

Vyšlo vánoční číslo našeho zpravodaje

Je tu prosinec a spolu s ním i poslední letošní číslo společného zpravodaje Spokojeného domova a Malyry. Vyhází v rozšířené, 16stránkové verzi.

Dočtete se v něm třeba o tom, jak důležité jsou pro pečovatelky Spokojeného domova stáže v hospicu. Přečtěte si příběh paní Milušky, která strávila s pečovatelkou hezké odpoledne u kadeřnice. Od starosty obce Vyskeř Jana Kozáka se dozvíte nejen to, jak obec spolupracuje se Spokojeným domovem. Seznámíme vás s novinkami v našem vozovém parku i s tím, jak nás podpořily nadace EP Corporate Group a Nadace Bohuslava Jana Horáčka.

Pacient Malyry pan Luboš potěšil sestřičky dortem a milým vzkazem a paní Zdenka poděkovala za péči o jejího manžela. Více se dozvíte na stránkách věnovaných Malyře. Ohlédneme se spolu také za jejími podzimními akcemi, připomeneme, že se stále shání materiály k její historii, a dočtete se o změně ve vedení pobočky v Železném Brodě. V neposlední řadě představíme novinku, na kterou se můžete těšit příští rok: sloupkovou korekční terapii. Nechybí ani nabídka Regeneračního centra Na Návsi.

Z praktických zdravotních témat se dozvíte, co to je syndrom studených končetin a jak jej léčit.

A co nového v Domě Ludmila? V září tam rozdávali dobrou náladu psi a od ledna se navyšují kapacity odlehčovacích služeb.

Dále přinášíme tipy na vánoční dárky v podobě knih i čajů, vzpomínáme na nedožité 80. narozeniny Ludmily Markové, která se nesmazatelně zapsala do historie Spokojeného domova i Malyry, seznamujeme s plány spolku Senioři nejen sobě na příští rok a představujeme web proprarodice.cz.

Máte se tedy opravdu na co těšit. Přejeme krásný předvánoční čas nejen nad stránkami našeho časopisu.